Liga 2015

Naredno kolo

Lista strelaca

Lista strelaca Enfild lige:
1. Milovanovic (Trece poluvreme) – 38 golova
2. Sabovljevic (Top) – 37 golova
3. Kovacevic (West Ham United) – 31 golova

Tabela

 TimMečeviPobedaNerešenoPoraz DGPGPoeni
1Top11911823228
2Sveta Srbija11830783427
3Treće poluvreme118211054026
4West Ham United11704805021
5Škorpion11605574918
6Enfild11524615617
7Astara11506658215
8Nekad i sad11416537913
9AMSO1130842789
10Dikilići1121853937
11Nirvana1121831797
12Karioke1111937754

Timovi

Kontaktirajte nas

Adresa

Volgina bb, 11000 Beograd

Uspeh nije nešto što se događa samo - uspeh se naučio, uspeh se trenira
-
Sparky Anderson

“Znate li koji deo igre je moj omiljeni? Prilika da igram”
-
Mike Singletary

Kontaktirajte nas

Adresa

Volgina bb, 11000 Beograd

Uspeh nije nešto što se događa samo - uspeh se naučio, uspeh se trenira
-
Sparky Anderson

“Znate li koji deo igre je moj omiljeni? Prilika da igram”
-
Mike Singletary