Liga 2016

Rezultati

Tabela

 TimMečeviPobedaNerešenoPoraz DGPGPoeni
1Savez vozača Srbije10802624224
2Treće poluvreme9801693424
3Enfild10703463821
5Mirijevo10613523619
4Sveta Srbija9522452417
6Savez biciklista10424616714
7Alphonse De la Martine10325524811
9www.svet-tehnike.com-10316394910
8AMSO1023544559
11JUP1030744699
10BNJS1021716507
12Burazengije1020824626

Kontaktirajte nas

Adresa

Volgina bb, 11000 Beograd

Uspeh nije nešto što se događa samo - uspeh se naučio, uspeh se trenira
-
Sparky Anderson

“Znate li koji deo igre je moj omiljeni? Prilika da igram”
-
Mike Singletary

Kontaktirajte nas

Adresa

Volgina bb, 11000 Beograd

Uspeh nije nešto što se događa samo - uspeh se naučio, uspeh se trenira
-
Sparky Anderson

“Znate li koji deo igre je moj omiljeni? Prilika da igram”
-
Mike Singletary